Dzinēja daļas, blīves, blīvslēgi

Viss jūsu auto dzinējam mūsu veikalā Jelgavā

Auto dzinējam ir būtiska nozīme automašīnas raksturojumam, ir jābūt regulāri apkoptam ilgstošās lietojumas deļ. Dzinējs kļūmes var radīt problēmas, vai nu uzreiz, vai ilgtermiņā. Jums jāzina dažādas dzinēja daļas, lai zinātu, kā pareizi tos saglabāt.

Startera sistēma ir viena no svarīgākajām automašīnas dzinēja daļām. Startera sistēma ir izstrādāta, lai pārvarētu visas iekšējās berzes veides, kas izraisītas ar virzuļa gredzenu,  enerģiju, kas nepieciešama, lai atvērt un aizvērt vārstus un visas citas motora sastāvdaļas, piemēram, eļļas sūknis, ūdens sūknis, ģenerators un citi.

Bremžu sistēma ir arī svarīgs dzinēja komponents, kas ietver pedāli, bremžu pastiprinātāja cilindru, trumuļu bremzes, disku bremzes, bremžu pretbloķēšanas sistēmu un mērīšanas vārstu. Kaut gan bremžu sistēma ir nav sarežģīta daļa, šīs detaļas joprojām ir nozīmīgas visai dzinēja veiktspējai.

Vairākās automašīnas dzesēšanas sistēma sastāv no ūdens, sūkņa un radiatora. Kopš dzinējs ģenerē daudz siltumu, tas jāatdzesē, tāpēc radiatora iekšā ir antifrīzs, ka tas atdziest.

Virzulis, spararats un kloķvārpsta – tie ir trīs komponenti,kas parasti var redzēt iekšdedzes dzinējā četrtaktu sistēmā. Virzulis ir taisnvirziena dzinēja ierīce. Kloķvārpsta, kalpo kā piedziņas starta līnija automašīnas darbībai.

Eļļošanas sistēma novērš berzi un veicina vienmērīgu kustību, nodrošina tīru eļļu katrai dzinēja daļai. Eļļošanas sistēmas sastāvdaļas ir eļļas panna, eļļas sūknis, eļļas līmeņa indikators, eļļas filtri, eļļas kanali un temperatūras kontrolieris.