Logu tīrītāji

Auto logu tīrītāji mūsu veikalā Jelgavā

Dažreiz lietainās dienās, kad ceļa apstākļi ir ļoti sarežģīti, savlaicīga šķēršļu novērošana kustības ceļā var glābt dzīvību un kavēt satiksmes negadījumus. Un šajā gadījumā nav pēdējā loma piešķirta auto vējstikla logu tīrītāju slotiņam. Daudzos gadījumos, logu tīrītāju efektivitāte ir atkarīga no pareizas izvēles iegādes un uzstādīšanas laikā.

Tas nav noslēpums, ka dažādi auto ražotāji instalē saviem produktiem dažādu izmēru logu tīrītājus. Vairākos gadījumos ir izmantota dubulta logu tīrītāju sistēma, lai gan ir automašīnas ar vienu vai trim logu tīrītājām vējstiklā.

Logu tīrītāju kvalitāti nosaka viendabīga tekstūra, lentes krāsa. Gumijas slotiņi (asmeņi) nedrīkst būt ar vainagam un plaisam. Un visas dsrbības malas nedrīkst būt noapaļotas. Rāmju modeli, turklāt, jānodrošina lentes brīvu kustību klipos rāmja liekuma laikā. Slotiņas asmeņiem jābūt izgatavotiem no elastīgas gumijām.

Pirmais un svarīgākais iemesls, kas norāda uz nepieciešamību nomainīt logu tīrītāju, ir vāja slotiņas tīrīšana. Kā arī tās mehāniskie bojājumi, kas izraisa traucējumus. Vāja slotiņas tīrīšana ir tad, kad pēc diviem vai trīm slotiņas vilniem ir traipi stikla virsmā, tad logu tīrītāji jāmaina.