Filtri

Auto filtri mūsu veikalā Jelgavā

Neskatoties uz vienkāršu konstrukciju, automobiļu filtri ir būtiski  transportlīdzekļa darbības nodrošināšanai. Eļļas, degvielas un gaisa filtri ir automašīnas dzinēja neatņemamas sastāvdaļas. Savukārt salona filtrs aiztur nepatikāmas smakas un novērš tās izplatīšanu mašīnas salonā.

Katram filtra veidam ir savas konstrukcijas īpašības. Piemēram, gaisa filtri var būt cilindriskas, bez rāmja un paneļu, un degvielas filtri ir sadalīti trīs kategorijās dažādām dzinēja veidam.

Degvielas filtra galvenais uzdevums – šķidras degvielas tīrīšana no piemaisījumiem, kas var sabojāt spēka agregātu. Šis filtrs ir būtiska daļa jebkuras mašīnas dzinējam.

Gaisa filtrs attīra gaisu no visa veida piemaisījumiem, pirms tas nonāk sadegšanas kamerā. Notīrītā gaiss veicina labāku degvielas patēriņu, tāpēc dzinējs kalpo ilgāk.

Motoreļļa pakāpeniski tiek oksidēts, un tiek veidotas daudzās cietās daļiņas. Lai cietās daļiņas nekaitē dzinējam, eļļa iet caur eļļas filtru pirms iekļūšanas motorā.

Ir vēl viens filtru veids – gaisa tīrīšanai salonā. Salona gaisa filtri aizsargā pret putekļiem un mitrumu, un aiztur nepatikāmas smakas izplatīšanās.