Eļļas

Champion produkciju kopš 1955. gada ražo Beļģijā dibinātā kompānija Wolf Oil Corporation, kas ir viens no lielākajiem un vecākajiem neatkarīgiem auto eļļošanas materiālu piegādātājiem Eiropā. Champion produkciju augsti novērtējuši daudzi auto industrijas pārstāvji. Tādi pasaules autobūves giganti kā Honda, Opel, Chevrolet, Isuzu, Cadillac un citi Champion eļļas iekļāvuši savā oriģinālkomplektācijā, tās izmanto arī visā automobiļu pēcpārdošanas garantijas apkopes laikā. Plašais produkcijas klāsts pilnībā atbilst visiem labākajiem autoražošanas standartiem. Produktu piedāvājums ir ļoti plašs, un domāts visu autobraucēju vajadzību apmierināšanai, tāpēc ir ļoti svarīgi no šī produkcijas sortimenta izvēlēties eļļu, kas der tieši Jūsu automobilim.

Skatīt produkciju

Kompānija Comma Oil & Chemicals Ltd tika dibināta 1965. gadā Lielbritānijā. Patlaban tā ir liels pasaules klases automobiļu eļļu, autoķīmijas un autokosmētikas ražotājs. Visa Comma produkcijas līnija izgatavota patstāvīgi, kompānijas ražotnē, kas sniedz iespēju kontrolēt tās komponentus katrā ražošanas posmā un garantēt patērētājam augstu produkcijas kvalitāti. Tā rezultātā Comma ir ieguvusi starptautisko ražošanas kvalitātes sertifikātu ISO 9002, un katru motoreļļas iepakojumu rotā ACEA zīmogs, kas liecina, ka to atzīst Eiropas Automobiļu ražotāju asociācija. Motoreļļu līnija ietver sevī 100% sintētiskās eļļas, pussintētiskās eļļas ( ne mazāk par 50% sintētiskas bāzes), eļļas ar sintētisko tehnoloģiju (sintētiskā bāze līdz 50 %), kā arī augstas klases minerālās motoreļļas.

Skatīt produkciju

Castrol EDGE Professional ir neatkarīgi testēta līdz pat sabrukšanas punktam, dodot jums pārliecību, ka jūsu dzinējs darbosies tad, kad jums tas visvairāk ir vajadzīgs. Mūsu filozofija ir izstrādāt eļļas, kuru īpašības tālu pārsniedz nozaru minimālās specifikāciju prasības, mēs cenšamies testēt Castrol EDGE Professional līdz pat tās spēju robežām, tā lai mēs zinātu tieši cik izturīgas ir mūsu eļļas. Mēs testējam lai panāktu perfektumu. Cik daudzi no mūsu konkurentiem varētu apgalvot to pašu? Testējot visskarbākajos apstākļos, Castrol EDGE Professional atkal un atkal veic savus uzdevumus un adaptējas dzinēja ekstremālajām prasībām. Tā pārspēj vadošo konkurentu un saglabājas izturīgāka līdz pat 35% ilgāk.

Skatīt produkciju

Pareizas Mobil 1 motoreļļas izmantošana pasargā jūsu automašīnas dzinēju. Mobil 1 liek dzinējam darboties kā jaunam ilgāku laiku, tāpēc jūs varat turpināt braukt ar savu automašīnu tās vislabākajā izpildījumā. Mobil 1 motoreļļas sasniedz un pat pārsniedz vadošo ražotāju un nozares standartus, tāpēc Mobil 1 var izmantot ikdienas apkopēs, lai saglabātu jūsu automašīnas ražotāja garantiju, kad ievērojat noteikumus automašīnas rokasgrāmatā. Vairāki automašīnu ražotāji iesaka tieši Mobil 1 kā labāko zīmolu pasaulē.

Skatīt produkciju